"Sonuçta her şey birkaç atın çektiği arabayla başladı. Arabanın yükü arttı, atların sayısı da. Derken bir gün atların çekemeyeceği kadar çok üretti insanoğlu"
  Ürettikçe artan yükün hacmine eşdeğer de büyürken taşımacılık hizmetlerinde 1983'ten bugüne hep ilklerin firması (2005 yılı ilk 500 ihracatçı sıralamasında 289. firma ) olarak hep gurur taşıdık. 
  Her geçen yıl büyüyüp (UN RO-RO kurucu ortağı, Angiad A.Ş. ortağı, Ankara Lojistik Üs ortağı, Martu Gaz Beton Ortağı vb.) yeniliklere kapımızı açarak araç sayımızı arttırırken diğer yandan ticari muhataplarımızın ve ticari yaşamın dinamiklerinin hem hizmet vereni, hem takipçisi hem de çözüm ortağı olduk.
  Ülkemizin kalkınma hedeflerini, üreticinin ve alıcının beklentilerini her daim en önemli süreç yönetimi olarak kabul ettiğimiz için geliştirdiğimiz başarılı projelerle günümüzün en saygın ve kaliteli taşımacılık firması olarak sektördeki yerimiz aldık…
  1983 - 2010 arası 6 milyon tondan fazla akaryakıtı ülkemize taşıyarak sürdürdüğümüz "Mükemmel Taşımacılık" ilkesiyle her dönem en büyük 500 ihracatçı firma sıralamasında yukarılara çıkarak bu gün; Gıdadan akaryakıta, otomotivden ağır iş makinelerine kadar her alanda ilgili hizmetin gerekliliklerine uygun olarak hazırlanmış taşıma planına uygun tasarlanmış araçlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
  Türkiye Ticaret Tarihinin en büyük taşıma ortaklığı olan UN-RORO'da ki hissedarlığımız süresince özellikle uluslar arası alandaki taşımacılık tecrübemizi geliştirdik.
  Ankara'nın taşımacılık tarihindeki en büyük yatırımı olan Lojistik Üsse kurucu ortak olarak katıldığımızda Ankara'nın vizyonunu yeniden yapılandırdık.
İşte bütün bunların ışığında nerden başladığımızı çok iyi bilerek, nereye gideceğimizi görmeyi öğrendik…
Saygılarımızla…   

Her hakkı saklıdır © 2011 Değer Grup
Güniz Sokak No: 33/2 Kavaklıdere Ankara
Tel: 0312 466 57 08 - 09  Faks: 0312 427 23 42
E-posta: info@degergroup.com